Prezentacja

slide
Firma mira byggeprodukter a/s zajmuje się produkcją zaawansowanych technologicznie mineralnych materiałów budowlanych od ponad 50 lat.  Produkcja materiałów odbywa się w miejscowości Gadstrup, niedaleko Kopenhagi w Danii. Doświadczenie oraz swoja pozycję na rynku mira budowała w oparciu o wymagający rynek skandynawski.
mira Polska Sp. z o.o. działa od kilkunastu lat na lokalnym rynku pozyskując do współpracy najlepsze firmy wykonawcze i handlowe.
Proponowane przez mira rozwiązania to sprawdzone systemy w Skandynawii oraz w Wielkiej Brytanii, Litwie, Łotwie, Estonii, Polsce, Czechach i na Ukrainie.
System obejmuje przygotowanie podłoża, naprawę betonu, wykonanie podkładów samo niwelujących, systemy izolacji przeciwwodnej i przeciwwilgociowej zgodnej z wytycznymi europejskimi (ETAG 022) i posiadającymi certyfikat CE, kleje do okładzin i kamienia naturalnego, fugi, silikony oraz środki do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni mineralnych.
Firma mira współpracuje z inwestorami oraz biurami projektantów począwszy od przygotowania projektu a na nadzorze budowlanym kończąc. Produkty firmy mira znalazły uznanie wśród firm zajmujących się wykonywaniem posadzek  i okładzin w obiektach przemysłowych, centrach handlowych czy też prestiżowych budynkach administracji państwowej.
mira zapewnia nieodpłatny serwis techniczny polegający na opracowywaniu technologii wykonania prac, szkoleniu firm wykonawczych i handlowych. mira gwarantuje sprawną realizację zleceń.
Produkty firmy mira charakteryzują się wysoką jakością oraz przyjaznym traktowaniem środowiska. Wszystkie kleje cementowe w trosce o komfort pracy wykonawców mających kontakt z zaprawami, mają obniżony poziom chromianów. Produkty firmy  mira pomagają uzyskać certyfikat Leed (dbałość o zrównoważony rozwój oraz środowisko pracy )
Szczegółowe informacje dotyczące produktów mira znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.mira.pl
Jeżeli informacje zawarte w materiałach nie dość wyczerpująco odpowiadają na Państwa pytania, prosimy o kontakt z doradcami techniczno-handlowymi mira, którzy przygotują szczegółową ofertę w oparciu o Państwa wskazówki i oczekiwania.