zaprawy klejowe

Zaprawy klejowe – nowoczesna technologia w Twoim domu

Współczesne budownictwo coraz mocniej łączy siły z producentami nowoczesnych technologii. Doskonały przykład pochodzi wprost od zaprawy klejowej. Mnogość wersji tego rodzaju chemii budowlanej może przyprawić o zawrót głowy. Obecnie z łatwością znajdziesz klej do podłoży trudnych, klej do płytek wieloformatowych i kleje szybkoschnące, a to dopiero początek oferty. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i dostosuj asortyment do swoich potrzeb!

Kup zaprawy klejowe firmy Mira

W tej kategorii zgromadziliśmy dla Ciebie odkształcalne zaprawy klejowe firmy Mira, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że potrzebujesz wsparcia profesjonalnej chemii budowlanej w zróżnicowanych lokalizacjach. Płytki ceramiczne na balkonie w ciągu zaledwie kilkudziesięciu minut mogą być wystawione na silne działanie wysokich temperatur, żeby chwilę później ostudzić się niemal natychmiast od letniego deszczu. Z takimi wyzwaniami doskonale radzi sobie zebrany specjalnie dla Ciebie asortyment. Wybierz kleje, które polecają eksperci!

Rekomendujemy odkształcalne zaprawy klejowe mira, oznaczone symbolem S1oraz wysokoodkształcalne kleje mira oznaczone symbolem S2
Klej odkształcalny oznaczony symbolem S1 do płytek o długości boku pow. 30cm i powierzchni >= 1600mm2
Klej wysoko odkształcalny oznaczony symbolem S2 do płytek o długości boku pow. 60 cm i pow. >= 8400 mm2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10